Film ślubny – Karoliny i Tadeusza (kamerzysta Wrocław)

Poznali się kiedy mieli 6 lat, grali razem w tenisa w jednej grupie. Potem nie widzieli się aż do liceum, w którym chodzili do jednej klasy.

Zaręczyli się we Florencji, w dniu urodzin Karoliny. Tadeusz dał Karolinie w prezencie łańcuch i kłódkę, które później przypięli na jednym z mostów we Florencji. Gdy wrócili tam po roku od czasu zaręczyn, kłódka cały czas tam była, a do tego jeszcze jakieś 50 dodatkowych kłódek przyczepionych przez inne pary do ich łańcucha 🙂

Pomimo obecności wielu gości, podczas składania przysięgi małżeńskiej czuli się jakby byli w kościele sami. Wychodząc z niego czuli przeogromne szczęście, że zaczynają nowe życie.

Na pierwszy taniec wymarzyli sobie tango i muzykę z filmu „Zapach kobiety”. Byli tylko na trzech lekcjach tańca. Ostatnie próby robili jeszcze na chwilę przed ślubem. Żadna nie wyszła idealnie, ale kiedy zatańczyli przed gośćmi, wszystko było perfekcyjnie.

Jednym z elementów dekoracji były ptaki z origami składane przez Karolinę i Tadeusza, które pomagał im wieszać świadek Pana Młodego.

Karolina wiedziała w jakim salonie chce kupić suknię ślubną, ale nie mogła się zdecydować, którą wybrać. Ostatecznie sztab w postaci mamy, babci i grupy przyjaciółek, ściągniętych do salonu, po wielu głosowaniach pomógł wybrać tę jedyną. Ogromne wrażenie na gościach zrobiła nie tylko Para Młoda, ale również przepyszny tort ślubny.

To był pierwszy film ślubny zrealizowany przez naszą firmę we Wrocławiu. Tak się spodobał Parze Młodej, że spotykaliśmy się jeszcze pięć razy na ślubach ich przyjaciół, którym zostałem polecony jako kamerzysta ślubny.

Ceremonia ślubu – kościół pw. św. Elżbiety Węgierskiej we Wrocławiu
Przyjęcie weselne – ART Hotel we Wrocławiu
Zespół na weselu – Just Married

 

no comments
Menu