Kamerzysta Wrocław – Hotel Jasek – wesele Joanny i Tomasza.

Joanna i Tomasz to kolejna para, której zostałem polecony przez przyjaciół, żeby zrobić film ze ślubu. Pierwszy film z wesela, jaki miałem przyjemność zrobić w tym gronie przyjaciół był dla Karoliny i Tadeusza. Jeżeli jeszcze go nie widzieliście, to tutaj możecie go obejrzeć: Art Hotel – wesele Karoliny i Tadeusza.

To było ciepłe majowe popołudnie. Tomek odpływał z przystani przy hali targowej we Wrocławiu w podróż statkiem, gdy zobaczył Asię. Nie zastanawiając się długo postanowił nawiązać z nią znajomość, która trwa do dzisiaj.

Pierwsza randka odbyła się na Placu Katedralnym, gdzie wybrali się na spacer. Z planowanego godzinnego spotkania zrobiły się cztery godziny 🙂 Zwiedzili wszystkie atrakcje Wrocławia – Ostrów Tumski, rynek, zoo, pergolę 🙂

Zaręczyli się w wigilię Bożego Narodzenia na Placu Kościelnym na Ostrowie Tumskim w deszczu, wietrze i przy temperaturze ok. 0 stopni, ale, jak wspominali, było bardzo romantycznie 🙂 Od tego momentu czas płynął bardzo szybko, aż w końcu stanęli przed ołtarzem w Kościele pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu.

Na sesję plenerową z Parą Młodą wybraliśmy – nie mogło być inaczej – Ostrów Tumski 🙂

Pomysł na pierwszy taniec pojawił się spontanicznie. Kiedyś razem ze znajomymi przetańczyli całą noc przy jednej piosence. Było to Bailando Enrique Iglesiasa. Niekonwencjonalna, jak na pierwszy taniec, muzyka i piruety, jakie w trakcie jego wykonywania pokazywali, wywołały gromki aplauz wśród gości weselnych.

Wspaniałe było podziękowanie dla rodziców. Oprócz wzruszających słów i prezentów, Asia z Tomkiem zatańczyli walca dla swoich rodziców.

To był wyjątkowy dzień. Piękne dekoracje ślubne, rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, najbliżsi znajomi i świetna zabawa do białego rana.

Asia i Tomek napisali „Dziękujemy za piękną pracę, pamiątkę na lata i uchwycenie tego ważnego dla nas dnia ;)”

Ślub: Kościół św. Michała Archanioła we Wrocławiu

Wesele: Hotel Jasek we Wrocławiu 

no comments
Menu