Marta i Konrad – wesele Pałac Brunów

Ceremonia: Kościół Wniebowzięcia NMP – Lwówek Śląski
Wesele: Pałac Brunów – Lwówek Śląski

Co Młodzi powiedzieli o efektach naszej pracy?
„Paczka dotarła, jesteśmy bardzo
zadowoleni – film jest super, jeszcze raz dziękujemy! :)”
Marta i Konrad to nasza kolejna Para z polecenia, rodzina Patrycji i Kuby – wszystko więc zostaje w rodzinie, również dobry fotograf i kamerzysta! 🙂 Dziękujemy Wam bardzo za zaufanie. Ślub odbył się w Kościele Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim, a wesele w Pałacu Brunów, w pięknej sali w byłej Wozowni. Głodni szczegółów? No to opowiadamy!

O parze, której nie da się zapomnieć

Marta i Konrad to prawdziwy miks osobowości, Para, która pasuje do siebie jak ulał i widać to od razu – wystarczy, że pobędziecie z nimi dosłownie chwilkę. No i jak on na nią patrzy! To była przyjemność : ) Uwielbiamy naszą pracę właśnie dla takich momentów. Ślub, wesele, było jak z bajki. Piękna pogoda, wzruszająca ceremonia, rewelacyjni, chętni do zabawy goście i pełne stoły jedzenia i trunków. W takiej atmosferze Młodzi postawili pierwszy (roztańczony) krok w stronę wspólnego życia.

Kościół Wniebowzięcia NMP w Lwówku Śląskim

Wyjątkowe wydarzenia w naszym życiu wymagają odpowiedniej oprawy. Ślub Konrada i Marty odbył się w Kościele Wniebowzięcia NMP w Lwówku. To był bardzo dobry wybór. Obiekt ten robi wrażenie, a ceremonia była dopięta na ostatni guzik. Miejsce jest bardzo fotogeniczne, co widać na naszym filmie 😉

Wesele? Pałac Brunów to jest to!

Pałac Brunów zrobił na nas bardzo dobre wrażenie – zarówno sala, jak i organizacja czy podawane potrawy były na najwyższym poziomie. Sala jest widowiskowa, więc polecamy ją wszystkim narzeczonym, którzy szukają czegoś spektakularnego 🙂 U Marty i Konrada wszyscy bawili się doskonale, a tańcom nie było końca. Aż miło było popatrzeć i uczestniczyć w Waszym Dniu 🙂
Marto i Konradzie – co możemy Wam powiedzieć? Oby tak dalej! Wspaniale wkroczyliście na nową ścieżkę życia, a emocje było po prostu widać na Waszych twarzach. Możemy Wam tylko życzyć, żeby było tak zawsze. I wiemy, że tak będzie 🙂 Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

no comments
Menu