Kasia i Łukasz – wesele Sala Bankietowa Arka

Ceremonia: Kościół św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Koźminku
Wesele: Sala Bankietowa Arka w Smaszkowie

Co Młodzi powiedzieli o efektach naszej pracy?
„Wszystko jest SUPER!!!!! oglądaliśmy go z zapartym tchem 🙂 i jeszcze raz ogladaliśmy i jeszcze raz i jeszcze i tak można bez końca bo ten film się nie nudzi:) ogląda się go cały czas z taką sama ciekawością i zachwytem. Wszyscy są zachwyceni klipem! Rodzicom też się podoba i podzielają nasze zdanie na temat naszego WSPANIAŁEGO filmu 😀
Jeszcze raz BARDZO dziękujemy:)”

Pierwsze słowo, jakie przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o ślubie Kasi i Łukasza to ciepło. I nie mówimy tu bynajmniej o pogodzie, choć nie można było na nią narzekać 😉 Ciepło bijące od Państwa Młodych, mnóstwo serdeczności na twarzach gości i atmosfera, którą wspólnie stworzyli, miała w sobie coś wyjątkowego. Mamy nadzieję, że tą wyjątkowość, choć nie jest przecież namacalna, udało nam się uchwycić na naszym filmie.

Ślub w kolorze słońca

Kolorem przewodnim ślubu był żółty – taki sam, jak mucha Pana Młodego, zresztą wykonana specjalnie na tę okazję i własnoręcznie przez jego brata i jednocześnie świadka. Miły gest, prawda? Nas też zauroczył 🙂 Mucha, kwiaty, buty Panny Młodej, dekoracje – wszystkie miały ten akcent, przez co wesele było spójne i jedyne w swoim rodzaju. Z Parą widzieliśmy się jeszcze później, na ślubie brata Łukasza. I znów mamy nadzieję, że to nie jest ostatni raz!

Ceremonia jakiej nie miał nikt

Ceremonia w Kościele św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Koźminku była niezapomniana głównie przez fantastycznego Kapłana, który poprowadził uroczystość sympatycznie i z humorem 😉 On i uczucie bijące z twarzy Państwa Młodych uczyniło te chwile wyjątkowymi. I nie tylko my tak uważamy!

Wesele w Sali Bankietowa Arka w Smaszkowie

Sala była pięknie udekorowana w każdym szczególe przez rewelacyjny zespół W Siódmym Niebie. Polecamy ich Waszej uwadze 🙂 Sama sala przyciągnęła naszą uwagę przede wszystkim rewelacyjnym oświetleniem, które po zapadnięciu zmroku zrobiło magię na parkiecie – zresztą zobaczycie to na filmiku. Było fantastycznie! Jeśli więc mieszkacie w okolicy i chcecie zorganizować wesele, Sala Bankietowa Arka to miejsce warte poznania.
Kasiu, Łukaszu – dziękujemy Wam bardzo za możliwość bycia z Wami w tym wyjątkowym dla Was dniu. I choć zakończyliście już słodki etap panieńsko – kawalerski, wiemy, że świetnie poradzicie sobie z tym doskonale! Na nowej drodze życia życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze 🙂

no comments
Menu