Sabina i Maciek – ślub w kościele Piotra i Pawła w Krakowie

Sabina i Maciek to jedna z moich ulubionych par. Ona serdeczna i ciepła, on szalony i radosny – z takiego połączenia musiało wyjść coś wspaniałego! Ich ślub odbył się w święta Bożego Narodzenia, przez co zyskał niecodzienny i bardzo ciepły (mimo temperatury za oknem) klimat. Było wspaniale 😉

Sabina i Maciek – para jakich mało!

Sabina i Maciek to para pozytywnych wariatów, którzy roztaczają wokół siebie bardzo sympatyczną atmosferę, a współpraca z nimi podczas kręcenia filmu ślubnego była czystą przyjemnością. Z Młodymi nakręciliśmy też wideoklip „Love Story”, wyświetlony gościom podczas przyjęcia.

Ceremonia – Kościół pw. św. Piotra i Pawła w Krakowie

Kościół pw. św. Piotra i Pawła w Krakowie to miejsce, które mogę z czystym sumieniem polecić Wam na ceremonię ślubną, jeśli mieszkacie w tym wspaniałym mieście. Tutaj kręciliśmy nasz film ślubny! Kraków to w ogóle fantastyczna miejscówka dla zakochanych, pełna cudownych zaułków i fantastycznej architektury, a kościół św. Piotra i Pawła to miejsce pełne magii.

Wesele bez granic

Całe wesele było bardzo udane, a parkiet w pobliżu roziskrzonej choinki prezentował się fantastycznie. Kreacja ślubna Panny Młodej była fantastyczna – niesamowicie skromna, ale i uroczysta! Wszyscy goście bawili się świetnie na weselu, co możecie zobaczyć na klipie, z którego Młodzi byli bardzo zadowoleni.
Sabino, Maćku – oby tak dalej 😉 Jesteście fantastyczną parą i bardzo miło spędziłem czas w Waszym Dniu, kręcąc dla Was film ślubny. Dziękuję Wam za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, wybierając Janaszkiewicz.com – film i fotografia na Waszego kamerzystę. Życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Janaszkiewicz.com – kamerzysta ślubny Kraków

no comments
Menu