Villa Natura Dolsk – wesele Oli i Artura

SESJA NARZECZEŃSKA

Na miejsce naszego pierwszego spotkania Ola i Artur wybrali Pałac w Rogalinie – tam odbyła się ich sesja narzeczeńska. Jadąc na plener narzeczeński, zawsze jesteśmy podekscytowani, ale też zastanawiamy się, jak będzie, ponieważ na ogół nie znamy ludzi, z którymi mamy pracować. Jacy są? Czy od razu złapiemy kontakt? Czy będą się z nami czuć swobodnie? I takie też emocje były w nas, kiedy jechaliśmy do Rogalina na spotkanie z Olą i Arturem. Już po powitalnych słowach i uściskach dłoni wiedzieliśmy, że jesteśmy szczęściarzami – kolejna fantastyczna para! Tak w sobie zakochani, szczęśliwi, radośni i spontaniczni, że ujęcia robiły się same 🙂


Kolejne nasze spotkanie to TEN DZIEŃ, ale zanim do tego przejdziemy zobaczcie

TELEDYSK ŚLUBNY OLI I ARTURA – KAMERZYSTA GOSTYŃ

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Ola i Artur wspominali później, że w dniu ślubu nie mogli uwierzyć, że ten dzień już nadszedł, że to już się dzieje. Od rana oboje bardzo to przeżywali – Olę najbardziej emocjonowała myśl o przyjeździe Artura – czy spodoba mu się jej suknia ślubna, której jeszcze nie widział? Z kolei Artur nie mógł się doczekać, kiedy zobaczy Olę. Był tak podekscytowany, że przed wejściem do jej domu zgubił obrączkę i zapomniał wziąć ślubny bukiet.

ŚLUB W KOŚCIELE PW. ŚW MAŁGORZATY – FARA GOSTYŃ

„Otrzymaliście już miłość, która dzisiaj Was łączy, ale przede wszystkim otrzymaliście od Boga siebie nawzajem i to nie jest przypadek, jesteście sami dla siebie tym najpiękniejszym skarbem, darem, o który trzeba się troszczyć i o który trzeba każdego dnia dbać.”
Te piękne słowa o miłości usłyszeli wszyscy zgromadzeniu podczas ceremonii ślubnej Oli i Artura.

WESELE W VILLA NATURA W DOLSKU

Villa Natura w Dolsku to wyjątkowe miejsce na wesele. Mieści się w obiekcie, który powstał w 1909 roku. Bliskość jeziora i leśne otoczenie tworzą spokojną, sielską atmosferę.
Ola i Artur planując swój ślub i wesele założyli, że wszystko będzie tak, jak oni sobie wymarzyli. Chcieli, żeby było swobodnie, radośnie i spontanicznie. I udało się. Już po wszystkim powiedzieli nam, że rzeczywistość przerosła nawet ich marzenia – była wszechogarniająca radość i beztroska, żywiołowa zabawa, a to wszystko w otoczeniu najbliższych, których wsparcie i pozytywne nastawienie czuli przez cały czas. Nad całością czuwały i organizowały wspaniałe konsultantki ślubne z FABRYKA-MARZEN.COM a gości na weselu bawił zespół PAGOST.

SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM – ZDJĘCIA

Sesja ślubna odbyła się na plaży w Kołobrzegu. Kołobrzeg jest dla Oli i Artura miejscem szczególnym – znają się od dzieciństwa i tam spędzali wspólnie wczasy z rodzicami, tam też się zaręczyli. I znów mamy to, co czujemy najbardziej – żywiołowa Para Młoda i wszystko, co piękne w naturze 🙂


Ola, Artur! Bardzo ciepło wspominamy nasze spotkanie z Wami. Dziękujemy 🙂


Fotograf Gostyń
Kamerzysta Gostyń

no comments
Menu