Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.

- Robert Bresson -

Miło nam Państwa gościć na naszej stronie 

Nasza wrażliwość oraz sposób, w jaki postrzegamy świat sprawiają, że w pracach, które tworzymy – zarówno filmowych, jak i fotograficznych – pierwsze miejsce zajmują ludzie i towarzyszące im emocje.

W tak szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie – jest miejsce na radość, wzruszenie, rozrzewnienie, ale też napięcie i niepokój. To dzień bogaty w wydarzenia, które razem tworzą piękną, romantyczną historię.

Naszym celem jest opowiedzieć ją w niebanalny, zajmujący sposób; pokazać bogactwo uczuć i zdarzeń, ale też wyjątkowe miejsca, stroje, dekoracje, czyli to wszystko, co sprawia, że każdy ślub jest niepowtarzalny.

Zarówno filmy, jak i fotografie, które wykonujemy, cechuje niemal ascetyczna prostota. Stawiamy na elegancję, nie ulegamy sezonowej modzie. Jednocześnie nieustannie się rozwijamy, poszukujemy nowych rozwiązań. Chcemy, by nasze prace, nawet po wielu latach, nadal zachwycały
i wzruszały.

Jesteśmy zespołem z dwunastoletnim doświadczeniem i tym doświadczeniem chcemy podzielić się z Państwem.

Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie, gdzie publikujemy również kulisy naszej pracy.

"Znalazłam was przypadkiem, walczyłam o was, bo wszyscy się wahali, ja byłam pewna decyzji."

Chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za pełen profesjonalizm, świetne pomysły, kreatywność, elastyczność w podejściu do klienta.

Co prawda pojechaliście za nami „tylko” do Niemiec, nad niemiecką cześć Morza Bałtyckiego, ale mam wrażenie, że jak by to był koniec świata, to nie trzeba by Was długo namawiać. 
Dzięki Waszej otwartości i elastyczności, na zdjęciach i filmie ujęte są najważniejsze dla Sebastiana miejsca z Jego ojczyzny – super. 

Dzięki za namówienie nas na film – jest przewspaniały i mieliśmy już propozycje od naszych znajomych, czy byśmy czasem nie chcieli go puścić w kinie, 
bo ogląda się go lepiej, niż niejedną hollywoodzką produkcję. 
Nawet dwujęzyczność filmu okazała się dla Was żadnym problemem. 

Na samym weselu jakby Was nie było, a efekt pokazuje, że byliście wszędzie i uchwyciliście na kamerze i w obiektywie wszystkie te najpiękniejsze dla nas chwile. 
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy i możemy tylko dodać POLECAMY, POLECAMY, POLECAMY 

Z pozdrowieniami, 
Ania i Sebastian

***

Witajcie,

Nie mogłam powstrzymać się przed napisaniem tego maila z podziękowaniami! 
Po prostu najzwyczajniej w świecie chcemy powiedzieć DZIĘKUJEMY… za:

 - zdjęcia, na których uchwyciliście te wszystkie piękne momenty, twarze, uśmiechy, gesty, uczucia…

- film, który zrobił niesamowite wrażenie, na nas, naszych rodzicach, rodzinach, przyjaciołach, znajomych – wszystkich obecnych na weselu i na tych, którzy na nim nie byli, ale film z ciekawości obejrzeli…

- to, że to wrażenie nie chce nas opuścić do tej pory:) …

- to, że jest to pierwszy film, który obejrzeliśmy już tyle razy, że trudno zliczyć…

- to, że jeszcze nie mamy dosyć jego oglądania:)…

- to, że to pierwszy film ze ślubu, w którym obejrzałam tzw. część „kościelną” bez przewijania i powiem więcej jest to moja ulubiona część tego filmu…

- doskonale dobraną muzykę będącą podkładem muzycznym filmu…

- profesjonalizm i dyskrecję – udało Wam się ująć tak wiele, a Wasza obecność była prawie niezauważalna…

- to, że to, co od Was otrzymaliśm,y przeszło nasze najśmielsze oczekiwania…

- to, że najczęściej padającymi komentarzami z ust oglądających wasze prace to: ” Film niesamowity!”, „Przyjemnie się ogląda”, „Coś innego”, „Oryginalny”, „Ogląda się jak prawdziwy film”, „Zdjęcia doskonale uchwyciły chwile”, „Profesjonalne”, „Genialne” , „Poruszające”…

- to, że film i zdjęcia nas wzruszają, rozśmieszają, bawią i sprawiają, że widać na nich to, że był to naprawdę wyjątkowy dla nas dzień!!!

Mogłabym tak wymieniać bez końca, ale resztę podziękowań i komplementów zachowam na następny raz, bo mamy ogromną nadzieję, że taki będzie!  To do zobaczenia zatem!!!

Dziękujemy!!!

Alicja i Patryk

***

Dzień naszego ślubu był dniem, w którym spełniały się nasze marzenia. Dzięki filmowi te chwile będą mogły powracać, kiedy tylko zapragniemy. Film jest NIESAMOWITY, przepiękny, wspaniały, świetny, zaskakuje, wzrusza i rozśmiesza do łez. Pokazuje ten dzień właśnie takim, jaki był. Oglądając go chce się jeszcze i jeszcze! Przerósł nasze najśmielsze oczekwania!

Bardzo dziękujemy za tą wspaniałą pamiątkę, za miłą współpracę i za serce, które włożyłeś w stworzenie tego filmu.

Polecamy wszystkim!

Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękujemy! Film jest naprawdę piękny!

Karolina i Tadek

***

Magda, Paweł jesteście G E N I A L N I! Tak naprawdę nie wiemy nawet, co mamy Wam powiedzieć, bo słowo „dziękujemy” to w tym przypadku za mało. Od piątku żyjemy tylko Waszym dziełem, film oglądamy tuż przed zaśnięciem i zaraz po przebudzeniu, na dobranoc i na dzień dobry! Oglądaliśmy go już „dzieści” lub „dziesiąt” razy i każdy kolejny tak samo wzrusza i przenosi nas na te 4 minuty i 27 sekund w czasoprzestrzeni do tamtego dnia.

Mimo, że spotkaliśmy się zaledwie dwa razy, wydaje nam się, że poznaliście nas lepiej niż niejedni przyjaciele. Nawet piosenka, której nie znaliśmy, jest już dla nas jedyną właściwą i nie wyobrażamy sobie innej, sami na pewno nie wybralibyśmy lepiej. Ogromy szacunek dla Was za Waszą pracę. Świat byłby lepszy, gdyby wszyscy ludzie byli tak na właściwym miejscu jak Wy.

Iza i Piotrek

***

Dziękujemy za piękny, wzruszający, pełen emocji obraz najpiękniejszego dnia w naszym życiu, ukazujący głębię uczuć i wspólnie przeżywanej radości, szczęścia, życzliwości bliskich osób, chwile zamyślenia nad koleją ludzkiego życia, łzy wzruszenia i co najważniejsze miłości!

Doskonale harmonizująca z każdą sceną muzyka za każdym razem przywodzi na myśl raz jeszcze wszystkie cudowne chwile tamtego majowego dnia…

Profesjonalizm twórcy filmu przejawia się zarówno w postaci doskonałości otrzymanego obrazu, jak i w podejmowanej współpracy: rzetelne, odpowiedzialne i pełne zaangażowania podejście do wykonywanego zadania zasługuje na najwyższe uznanie.

Efektem końcowym pracy Pawła Janaszkiewicza zachwyceni są również nasi najbliżsi: rodzina, przyjaciele, znajomi. Film ma jakiś „magiczny urok” powodujący, ze każdy po jego obejrzeniu zadaje pytanie czy może pokazać go innym osobom, najczęściej takim, które ani w ceremonii zaślubin ani w przyjęciu nie uczestniczyły, a co najważniejsze u nich wywołuje równie pozytywne odczucia i nie rzadko łzy wzruszenia.

Film ogląda się niczym dobrą komedię romantyczną, jednakże należy pójść o krok dalej i wysunąć stwierdzenie, iż ten film jest o wiele lepszy, gdyż w zachwycający sposób opowiada historię nie tylko dnia naszego ślubu ale również historię naszej miłości…

Było nam bardzo miło Was poznać, współpraca z Wami to czysta przyjemność i dobra zabawa! Miło nam będzie, jeżeli będziecie towarzyszyć nam w innych, równie ważnych dla nas chwilach naszego życia.

Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów!

Kasia i Dawid

***

UWAGA!

Jeżeli masz ochotę na film ze ślubu i wesela, gdzie:

a.  fruwają białe gołąbki, obrączki i serduszka

b.  obraz „skacze”

c.  nie ma jakości Full HD

d.  za podkład muzyczny służą ludowe, polskie przeboje weselne lub tani pop

e.  wszyscy goście – widzowie ziewają podczas 4-godzinnej projekcji, podczas której raz na ekranie tańczy wujek, raz ciocia

f.  uwaga jest skierowana na gości, którzy mają buzie pełne jedzenia podczas pierwszego dania

g.  nie ma fabuły i jest kiepski montaż

h.  nikt z rodziny i przyjaciół nie zachwyci się efektem końcowym

i.  operatorzy wchodzą na Ciebie i gości oraz nie są „transparentni”

j.  operatorzy są niesympatyczni

To nie wybieraj ekipy JANASZKIEWICZ - Film i Fotografia! 
Będzie więcej wolnych terminów dla wysmakowanych artystycznie estetów :)

Pawle i Karolu – pozdrawiamy i dziękujemy za doskonałe dzieło!


Dorota i Przemek

***

Chcielibyśmy Wam bardzo gorąco podziękować. 
Nie tylko za wspaniałe zdjęcia i bardzo ciekawy film, ale również za tę spokojną i ciepłą atmosferę, jaka panowała podczas naszej współpracy. 
I nawet jeśli byliście znużeni czekaniem na nas lub innymi opóźnieniami, nigdy nie daliście nam tego odczuć. 
Wszystko miało swoje miejsce i czas; żadnego pośpiechu. Przyznam, że mimo zmęczenia czuliśmy się zrelaksowani i rozluźnieni. 
Podziwiamy i szanujemy Wasz pełen profesjonalizm.

Cała rodzina i znajomi chwalili Waszą pracę. Zwłaszcza znajomi z Irlandii, przyzwyczajeni do zupełnie innego stylu, byli pod ogromnym wrażeniem.
Zachwycali się oglądając zdjęcia – tak inne od tych, które dotąd widzieli. Są przede wszystkim naturalne. Wychwytują to, co najważniejsze, ale pokazują również detale, które umknęły nam w tym całym weselnym zamieszaniu. Magda – ukłony dla Twojego dobrego oka, ciężkiej pracy i przede wszystkim talentu!

Film zrobił nie mniejsze wrażenie! Jego jakość w HD nie podlega żadnej dyskusji! Nakręcony dwiema kamerami, zmontowany bez zbędnych ozdobników, kwiatków i motylków daje przyjemność z oglądania. Paweł, Karol – dziękujemy za te niemal hollywoodzkie doznania! I również ogromny szacunek dla Waszej ciężkiej pracy!

Nawiązując z Wami kontakt, sądziliśmy że zamawiamy towar z górnej półki. Dostaliśmy jeszcze więcej!

Dla tych, którzy jeszcze się wahają, zastanawiają czy warto – nie ma na co czekać! Dzwońcie, bo Wam termin przepadnie!! Nie będziecie żałować!

Monika i Bartek

***

Witamy,

Początkowo, planując ten najważniejszy dzień w naszym życiu, nie mieliśmy zamiaru skorzystać z usług kamerzysty.

W pamięci stale mieliśmy filmy przyjaciół czy znajomych, gdzie po ekranie latały zakochane kiepsko animowane gołąbki czy serduszka, a całość była tak nudna, że oglądanie przypominało tortury.

Ten nasz obraz „starej szkoły” filmowania zmienił się, kiedy zobaczyliśmy reklamowe klipy ślubne umieszczone na stronie Pana Pawła.

Ok. 3 min filmu nakręcone i zmontowane w taki sposób, że całość jest niesamowicie romantyczna, ciekawa a często i wzruszająca.

Wtedy już wiedzieliśmy, że my też chcemy mieć właśnie taką pamiątkę i tak naprawdę zdecydowaliśmy się na współpracę tylko na tej podstawie.

Natomiast nasz film i klip dodatkowo bardzo, bardzo pozytywnie nas zaskoczył.

Przerósł wielokrotnie nasze oczekiwania.

Film jest dynamiczny, ciekawy, romantyczny. Każdy moment tego filmu ogląda się z zapartym tchem.

Wszyscy znajomi, którzy oglądali  film nie mogą wyjść z podziwu….mówią że ogląda się to jak prawdziwy film.

PEŁEN PROFESJONALIZM!

Dodatkowo Pan Paweł jest przesympatyczny i bardzo dyskretny….praktycznie niezauważalny podczas pracy a przy tym potrafiący ująć wszystko co najistotniejsze.

Gorąco polecamy!

Aneta i Maciej

***

Pawle,
chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za niesamowite uwiecznienie Naszego Dnia.  Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem świetnych ujęć, rewelacyjnego montażu i podkładu muzycznego. Jakość filmu w Blu-Rayu sprawia, że ma się wrażenia oglądania profesjonalnego film. Jest to nie tylko nasza opinia, ale i opinie naszych znajomych i rodziny, podkreślają, że nie widzieli jeszcze nigdy tak nowoczesnego i rewelacyjnie nakręconego filmu. Będziemy Cię polecać, chociaż nie musimy, bo twoje dzieło mówi samo za siebie. Na odwrocie okładki płyt, które rozsyłam po rodzinie i znajomych jest adres Twojej strony, więc robimy reklamę. 
Pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY !!!

Paulina i Wojtek

***

Cześć.
 Przepraszam, że tak długo to trwało, ale mieliśmy trochę załatwiania, a i przy okazji możemy Wam przekazać nie tylko nasze wrażenia z waszej pracy, 
ale również części rodziny i znajomych!

Nie ma dużego zaskoczenia, majac na uwadze naszą opinię – wszyscy są zachwyceni! Główne komentarze to – „nigdy czegoś takiego nie widziałem”,
„nie wiedziałem, że z wesela mozna zrobić film” oraz „doskonale dobrana muzyka”! My z Iwoną mamy podobne odczucia oraz wiele więcej pozytywnych!!!
 Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, mając na uwadze również doskonałą atmosferę, jaka panowała na sesji! Dlatego referencje są szczere i zasłużone
 (w załączeniu)!

Szanowni Państwo.

Z wielką przyjemnością, dzieląc się z Państwem naszym doświadczeniem, mamy przyjemność polecić Państwu profesjonalizm, jaki swoją pracą reprezentują Magda i Paweł Janaszkiewiczowie.
 Dzięki ich pracy nasz niezapomniany i wyjątkowy dzień, w którym powiedzieliśmy sobie „będę przy Tobie na zawsze”, przetrwa nie tylko w naszej pamięci, ale i na wspaniałych zdjęciach oraz wyjątkowym filmie.

Widzieliśmy wiele prac firm zajmujących się oprawą multimedialną, ale żadna nie może równać się z końcowym efektem pracy Magdy i Pawła, który przysporzył nam ponownie wzruszeń, jakich doznaliśmy w dniu naszego ślubu. Jesteśmy przekonani, że tak wyjątkowy efekt został osiągnięty nie tylko dzięki doświadczeniu
 oraz umiejętnościom Magdy i Pawła, ale również ich osobistemu zaangażowaniu, które było zauważalne na każdym etapie współpracy.

Wiemy jak ważny dla każdego z narzeczonych jest dzień ślubu, jak ważna jest troska o każdy drobny szczegół, o którym czasami myśli się godzinami, a on przemija w czasie ceremonii niezauważalnie, czego sami doświadczyliśmy. Dlatego polecamy Państwu pracę Magdy i Pawła, którzy w dniu naszego ślubu, pomogli nam zapomnieć o kwestii oprawy multimedialnej ceremonii ślubnej oraz wesela, a do tego efekt ich pracy zachwycił nie tylko nas samych, ale również naszych najbliższych oraz znajomych!

Iwona i Marcin

***

Witam,

piszemy, ponieważ chcemy podziękować za to, że dzięki Wam mamy cudowną pamiątkę ze ślubu. W tym roku minęła nasza pierwsza rocznica i kiedy oglądaliśmy film
i zdjęcia przeżywaliśmy wszystko ponownie.

Mówiliśmy Wam, że często mamy wesela i w tym roku średnio raz w miesiącu bawiliśmy się na weselu, przyznam – nieskromnie, że nie widziałam lepszego filmu i zdjęć ze ślubu. To nie tylko moje zdanie, znajomi twierdzą że nasz film jest pierwszym, który obejrzeli od początku do końca bez przewijania a zdjęcia to – cytuję – „dzieła sztuki”.

Jesteście profesjonalistami w tym, co robicie i podziwiamy Was za to. 
Ostatnio pochwaliliśmy się naszym albumem pewnemu kamerzyście na sesji ślubnej koleżanki a on rozpoznał w tym Waszą rękę i powiedział, że trafiliśmy na najlepszych specjalistów od filmu i fotografii w woj. wielkopolskim.

Jeszcze raz – dzięki, będziemy Was polecać.
 Pozdrawiamy,

Martyna i Robert

***

Znalazłam was przypadkiem, walczyłam o was, bo wszyscy się wahali, ja byłam pewna decyzji. Sesja choć zimna była czarująca. 
Obejrzałam waszą pracę i nie byłam przekonana, widziałam każdą swoją niedoskonałość, ale oglądając wszystko po raz setny wiedziałam że odwaliliście dobrą 
robotę! Teraz wszyscy są zachwyceni, nie żałujemy!

Jesteście ekspertami, fachowcami, profesjonalistami, specami, specjalistami, zawodowcami!!!
Dziękujemy WAM!!!!”

Renata i Remigiusz

***

Zdjęcia sygnowane nazwiskiem Janaszkiewicz trafiły w nasze ręce w zasadzie przez przypadek, ale w dobrym momencie – szukaliśmy właśnie fotografa na nasz ślub.
 Nie jesteśmy specjalistami od fotografii, ale te zdjęcia po prostu świetnie nam się oglądało – były oryginalne i jednocześnie naturalne.
 Od początku wiedzieliśmy więc, że to dobry wybór.

Współpraca z Magdą i Pawłem przebiegała znakomicie, zresztą oni sami to przesympatyczni ludzie, co nie jest bez znaczenia w trakcie kilkugodzinnego brnięcia w pełnym rynsztunku po polach, łąkach i nie tylko;-) Pomimo tych wszystkich pozytywnych wrażeń, kiedy obejrzeliśmy fotki z nami w roli głównej i tak poczuliśmy, że efekt przerósł nasze oczekiwania.

Jesteśmy oczarowani zdjęciami. Zresztą, one mówią same za siebie.

Znajomi (i nieznajomi) wciąż pytają, kto nam robił te zdjęcia, także spodziewajcie się jeszcze większego nawału pracy :-)

Pozdrawiamy serdecznie


Agnieszka i Jacek

***

Kochani,

JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!

Dziękujemy za waszą niezwykłą pasję, którą widać gołym okiem na zdjęciach, radość tworzenia czegoś niepowtarzalnego, pełen profesjonalizm, otwartość na nasze niekiedy dziwne pomysły:), uśmiech, poczucie humoru, czytanie w naszych myślach, rozumienie się bez słów i spełnienie naszych najskrytszych marzeń!!!

Dzięki Wam sesja plenerowa to była czysta przyjemność, żywioł, przygoda, a nie tradycyjne „zdjęcia pod drzewkiem”:)

Przed „spotkaniem na żywo” wiele zdjęć różnych osób może się podobać, ale nie one są najważniejsze. Liczy się przede wszystkim człowiek, a wy nas po prostu urzekliście!!!

Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli zostać ponownie Waszymi „muzami”, niekoniecznie podczas „rozwiedzin”:)))

Buziaki


Asia i Tomek

Menu